Taş Evler

Anahtar Teslim Taş Ev Fiyatları

Anahtar Teslim Taş Ev Fiyatları

     Taş evler, yüz yıllardan beri insanların barınma ihtiyacını karşılayan sağlam ve şık yapı malzemeleridir. Özellikle, devlet yapılarında tercih edilen taş evler günümüzde hala sağlam kalmış yapılardır. Üstelik, hem ülkemizde hem de dünyanın birçok ülkesinde taş evler, en çok tercih edilen evlerdir. Stoneplus, müşterilerin %100 memnuniyetini sağlayacak, sağlam ve kaliteli taş malzemelerini tercih ederek hem estetik hem de doğal taş evler inşa etmektedir. Firmamız anahtar teslim taş ev kapsamında da birçok farklı hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Anahtar teslim taş ev hizmetimizin kapsamında detaylardan bahsedecek olursak, taş evlerde kullanılan tüf ana malzemesi, her ortama uyum sağlayabilecek kaliteli bir malzemedir. Üstelik, bünyesinde birçok avantajı da bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, bu taşlar rüzgardan korunma sağlarken su geçirmez özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, Arduvaz taşı en sert taş olması sebebi ile çatılarda tercih edilen taş türüdür. Aynı zamanda, granit taş malzemesi de ses geçirmez özelliği ile duvarlarda tercih edilebilecek seçenektir. Stoneplus olarak, anahtar teslim taş ev hizmetimizde dilediğiniz taş malzemesini seçiyorsunuz ve buna göre taş ev inşasını etmekteyiz.

Aynı zamanda, Stoneplus firması üzerinden anahtar teslim taş ev hizmetini neden tercih etmeniz gerektiğinden bahsetmemiz gerekirse, bünyemizde taş ev yapımında kullandığımız malzemelerimiz %100 doğal olmakla birlikte şehir merkezinde yaşasanız bile doğal yaşam atmosferi yaratacak bir seçenektir. Bu sayede, taş evlerde çok daha kaliteli bir uyku alabilirsiniz.

Anahtar teslim taş ev hizmetimizde Stoneplus olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz geniş seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hazır seçeneklerimizin yanı sıra müşterilerimizin ekstra isteklerine önem vererek bu doğrultuda çalışmaya gayret ediyoruz.  Stoneplus olarak, anahtar teslim taş ev hizmetimizin fiyatımızdan bahsedecek olursak, taş evlerin birçok avantajının olması sebebi ile fiyatları da bu sebeple daha yüksektir. Fakat, anahtar teslim taş ev hizmetimizde ortalama bir fiyat çıkartmamız mümkün değildir. Taş ev fiyatları, istediğiniz evin metrekaresi, kullanılan taş malzemesi, evin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple, fiyat almak için sizde Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz