Anahtar Teslim Taş Ev Fiyatları

Taş evler, yüz yıllardan beri insanların barınma ihtiyacını karşılayan sağlam ve şık yapı malzemeleridir. Özellikle, devlet yapılarında tercih edilen taş evler günümüzde hala sağlam kalmış yapılardır. Üstelik, hem ülkemizde hem de dünyanın birçok ülkesinde taş evler, en çok tercih edilen evlerdir. Stoneplus, müşterilerin %100 memnuniyetini sağlayacak, sağlam ve kaliteli taş malzemelerini tercih ederek hem estetik hem de doğal taş evler inşa etmektedir. Firmamız anahtar teslim taş ev kapsamında da birçok farklı hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Anahtar teslim taş ev hizmetimizin kapsamında detaylardan bahsedecek olursak, taş evlerde kullanılan tüf ana malzemesi, her ortama uyum sağlayabilecek kaliteli bir malzemedir. Üstelik, bünyesinde birçok avantajı da bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, bu taşlar rüzgardan korunma sağlarken su geçirmez özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, Arduvaz taşı en sert taş olması sebebi ile çatılarda tercih edilen taş türüdür. Aynı zamanda, granit taş malzemesi de ses geçirmez özelliği ile duvarlarda tercih edilebilecek seçenektir. Stoneplus olarak, anahtar teslim taş ev hizmetimizde dilediğiniz taş malzemesini seçiyorsunuz ve buna göre taş ev inşasını etmekteyiz.

Aynı zamanda, Stoneplus firması üzerinden anahtar teslim taş ev hizmetini neden tercih etmeniz gerektiğinden bahsetmemiz gerekirse, bünyemizde taş ev yapımında kullandığımız malzemelerimiz %100 doğal olmakla birlikte şehir merkezinde yaşasanız bile doğal yaşam atmosferi yaratacak bir seçenektir. Bu sayede, taş evlerde çok daha kaliteli bir uyku alabilirsiniz.

Anahtar Teslim Taş Ev Fiyatlarımız bölgeden bölgeye farklılık gösterse de m2 fiyatlarımız 2023 Aralık ayı itibariyle 20.000 TL – 25.000 TL  aralığında değişmektedir. 

Anahtar teslim taş ev hizmetimizde Stoneplus olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz geniş seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hazır seçeneklerimizin yanı sıra müşterilerimizin ekstra isteklerine önem vererek bu doğrultuda çalışmaya gayret ediyoruz.  Stoneplus olarak, anahtar teslim taş ev hizmetimizin fiyatımızdan bahsedecek olursak, taş evlerin birçok avantajının olması sebebi ile fiyatları da bu sebeple daha yüksektir. Fakat, anahtar teslim taş ev hizmetimizde ortalama bir fiyat çıkartmamız mümkün değildir. Taş ev fiyatları, istediğiniz evin metrekaresi, kullanılan taş malzemesi, evin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple, fiyat almak için sizde Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz

2023 Taş Ev Fiyatları

Taş evler, antik döneme dayanan köklü bir ev türüdür. Bu evlerin mimarisi, en eski insanlık evlerine dayanmaktadır. Taş evler, insanların en eski evlerinden biri olmasına rağmen günümüzde de halen daha popülerliğini korumaktadır.

Taş evlerin ana malzemesi taş malzemelerinden oluşur. Bazen yalnızca duvarları taş oluşturmak için kullanılırken, diğer zamanlarda tüm bina taşla döşenebilir. Taş evler, genellikle daha güçlü ve dayanıklı oldukları için tercih edilir. Bu evler, çoğu zaman kendi ağırlığını taşıyabilir ve daha dayanıklı olduklarından kalıcı olma süreleri de diğer evlere nazaran daha uzundur.

Taş Evlerin Tasarımları

Taş evlerin tasarımı genellikle daha lüks ve çekici tasarımlara sahiptir. Taşın işlenmesi, evin daha güzel ve daha özel bir görünüm kazanmasını sağlar. Taş evler, genellikle çok renkli taşların kullanılmasını da kapsar ve bu evlerin daha canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.

Taş evler, çoğu zaman çok pahalıdır. Fiyatlar, evin büyüklüğü, taşların cinsi ve işlemelerin kalitesine göre değişebilir. Ayrıca, taş evin kurulması için gerekli çalışma süresi de dikkate alınarak fiyat değişikliği olabilmektedir.

Taş Evleri Diğer Evlerden Ayıran Belirgin Özellikleri

Taş evler, diğer evlerden farklı olarak, daha yüksek kaliteli malzemelerden oluşur. Bu, evin daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca, evinizi daha özel ve özgün bir görünüm kazandırır.

Taş evlerin, diğer evlerden ayıran özellikleri, özellikle kalitesi ve dayanıklılıklarıdır. Taş evler, diğer evlere göre daha güçlü ve daha dayanıklıdır. Ayrıca, bu evler, çok özel ve özgün bir görünüm kazandırır. Taş evler, aynı zamanda çok pahalı olabilir, ancak bu, bu evlerin dayanıklılığının ve kalitesinin bir göstergesidir.

Taş Ev Fiyatları

2023 taş ev fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Bu faktörler arasında evin yapılacağı yeri, metre kare büyüklüğü, taş ev yapımı için harcanacak olan süre, taş evin yapımında kullanılacak olan olan ürünlerin, malzemelerin kalitesine bağlı olarak bu evlerde fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ortalama bir fiyat verilecek olursa metrekare başına yapılacak olan ortalama tutar değeri yığma bir taş evi için 20.000 – 21.000  TL arası baz alınır.

Lüks görünümlü bir taş duvar için malzemeli m2 fiyatı 1500 – 1750 tl arasında değişir. Bu fiyatlar ilden ile de bölgeden bölgeye de farklılık göstereceği unutulmamalıdır.