MİNİMAL ESTETİK VE KONFOR BİR ARADA

İsteğinize Uygun En Estetik Dokunuşlar..

Stoneplus tasarım bölümünde, mimarlarımız müşterinin tüm isteklerini ve arsanın peyzaj özelliklerini de dikkate alarak sıfırdan projeler geliştirir.Projenizi bir iş olarak görmek den ziyade, tasarımsal bütünlüğün ve doğa ile özdeşleşen dış tasarım, konfor ve iç açıcı yaşam detaylarının tümünü projeye yansıtır. İş sahada çalışan teknik personelimizin birebir aynısını inşasına uzanır ve kusursuz hizmet başlar..
MİNİMAL ESTETİK VE KONFOR BİR ARADA

AHŞAP SICAKLIĞINI YAŞAYIN !

Sevdikleriniz için zamansız ve kalıcı bir miras, ahşap evler! Ahşap ev modelleri, Ahşap Ev Fiyatları ve Projeleri hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz! Doğaya yakın olmanızı sağlayan ahşap bir ev aynı zamanda modern hayatın konforunu da sağlar. Ahşap ev projeleri, estetik çekiciliğe sahip en ekolojik yapılardır. Doğayla doğrudan temas halinde yaşama duygusu insanları ahşap evlerde yaşamaya yöneltmiştir.

EHİL EKİP

Stoneplus firması olarak , bünyemizde birçok hizmeti barındırmaktayız. Hizmetlerimizden bahsedecek olursak; tasarım, inşaat, boyama, mühendislik, yıldırım koruması. Tasarım hizmetimizden bahsedecek olursak, hem bünyemizdeki hazır projeleri hem de müşterilerimizin özel isteklerini değerlendirerek kaliteli projeler ortaya çıkarırız. Aynı zamanda, tasarımları yaratırken coğrafya ve dış etmenleri dikkate alarak uyumlu projeler ortaya koymaktayız. Hem mekanın dış kısmında hem de iç kısmında estetiğe ve konfora önem vererek hareket etmekteyiz.

İÇ TASARIM VE OPTİMAL KONFOR

Stoneplus firması olarak , inşaat hizmetimizde ise, ilk olarak hayalinizdeki evi yaptıracağınız toprağı detaylı olarak inceliyoruz. Yer yüzeyinin her noktasını detaylı bir şekilde değerlendirerek inşaatın nereye kurulmasının daha uygun olacağına karar vermeden işe başlamıyoruz. Aynı zamanda, yapıştırılmış kirişlerden de en inşaatı yaparak, maliyeti büyük ölçüde azaltmaktayız.
Stoneplus firması olarak, boyama hizmetimizde ise, en son teknolojiye uygun olarak boyama malzemeleri seçmekteyiz. Yüzeylerinizin tamamı tedavi edilir ve sızdırmaz vernik ile kaplanır. Aynı zamanda, dolgu macunu ile de ahşabın doğal yapısını bozmamak adına emilmenin gerçekleşmemesini sağlıyoruz. Ek olarak, ahşap malzemesinin bozulmaması adına doğal renklerle boyama yapmıyoruz. Bunun yanı sıra, ahşabın boyaması uzun süre alması sebebi ile yaklaşık 2-3 hafta kadar boyama süresi ayırmaktayız.

TÜM İŞLEMLERDE HATASIZ İŞÇİLİK

Stoneplus firması olarak , mühendislik hizmetimizde ise, evinizin projesinde belirtildiği doğrultuda her türlü elektrik ve su tesisatları, doğalgaz tesisatları, kanalizasyon ağının kurulması, arazi istinat yapılanması ve kalorifer tesisatlarının oluşturulması, onarımı ve bakımı yapılmaktadır.

YANGINA, KÜFLENMEYE VE MİNİMUM BÜZÜLME

Stoneplas firması olarak , yıldırım koruması için birçok adımı takip ediyoruz. Yıldırım çarpması anında evinizde yangın çıkması ve buna bağlı olarak duvarların ve kapıların yıkılması oldukça muhtemeldir. Özellikle, orman içi veyahut dağ eteklerinde tasarlanan bir ev yıldırım çarpmasına karşın risk taşıması sebebi ile firmamız birçok önlem alarak hem evinizi hem de evinizin çevresini bu tehlikeden korumaktadır. Bu sistemimizde, evinizin çatı ve duvarlarına iletken bir düzenek kurarız ve bu sayede yıldırıma karşı topraklama işlemini gerçekleştirmiş oluruz. Aynı zamanda, özel bir alaşımla evinizin bahçesini toprak çubukları ile bağlayarak evinizi yıldırıma karşı koruma altına alırız.