BİLGİ | İNFORMATİON

Whatsapp Destek Hattımızdan
Dilediğiniz Saat | Dilediğiniz An !

Karaciğan Mah. Ankara Caddesi Enntepe Mall Office C Blok Kat:5 509 Karatay/Konya

0546 632 47 31

MUHASEBE | ÖNGÖRÜŞME

Nişantaş Mah. Yapıcı İş Merkezi C Blok
No:15/8 Konya/Selçuklu

Telefon: 0530 091 4278 
Mail: bilgi@stoneplusturkiye.com

Telefon: 0850 495 05 90
Mail: bilgi@stoneplusturkiye.com

MERAK ETTİĞİNİZ SORULARINIZ İÇİN GÜNÜN HER SAATİ İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

Hayır.  Hayallerinizi şekillendirmemiz için Ofislerimize Gelmenize Gerek Yok.  Stoneplus Ekibi Bulunduğunuz Bölgeye En Kısa Sürede Gelip Çalışmalarımızı Anlatmak İçin Bekliyor Olacak..

Stoneplus Mevcut projelerimizin yanı sıra, butik projelerinizi ve hayallerinizi şekillendirmek için burada. Mevcut ürün portföyümüz üzerinden hayallerinize yakın projelerden yararlanabilir veya beğendiğiniz bir proje hakkında fiyat ve detay talebinde bulunabilirsiniz.

Stoneplus öncelikle arazi uyumu ve detay çalışmalarını İlk İletişim üzerinden şekillendirir. Mimarlarımız sizlere örnek bir proje sunarak detayları hakkında bilgi verir. Sizler gerekli değişiklik talep etmeniz durumunda revize çalışmaları sonrası sizin hayallerinizle eşleşen projeniz çoktan hazır olmuş olacak.

Teknik Birimimiz sizlerle iletişim kurup projenizin bölgenizdeki uyumu, dayanıklılığı, soğuk geçirmezliği ile ilgili bilgileri aldıktan sonra ahşap kalınlığı konusunda sizlere bir çalışma düzenleyip, Ortalama fiyat sunumunu gerçekleştirir.

Son aşamada ise onaylamanız halinde sizlere sunum yapmak için Stoneplus Ekibi Çoktan yola çıkmış olacak.

Stoneplus Türkiye’nin en tecrübeli ahşap ustalarını bir araya getirerek ortak payda da buluşuyor.  Ekibimize, teknolojik üstünlüğümüze ve sahadaki tecrübemize güvenimiz sonsuz.

Projelerinizde olumsuzluklarla karşılaşmanız durumunda tüm sorumluluğu Stoneplus üstlenmek de. Teknik şartnamelerimiz T.C. Anayasa Mahkemeleri tarafından, sizi ve bizleri koruyan sözleşmelerimiz ile birlikte Tüm maddeleri açık olacak şekilde korunmak da. Ayrıca Stoneplus kapsamında yapılan projelerinizin 2 yıl garantisi Stoneplus tarafından sağlanmak da.

Canlı Destek Hattımızdan da Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

EN KISA SÜREDE SİZLERE DÖNÜŞ SAĞLAYACAĞIZ.

[Form id=”1″]