Bungalov Ev Fiyatları

       Dışı kadar içi de huzurlu ve bir o kadar estetik bungalov evlerinin avantajları saymakla bitmez.  Genelde bungalov evleri küçük ve üçgen şeklinde tasarlansa da günümüzde bungalov evlerinin tasarımları ve büyüklükleri değişiklik göstermektedir. Şehir merkezlerinde lüks bungalov evleri bulunsa da ormanlık alanlarda ise %100 ahşaptan oluşmuş geleneksel bungalov evleri de bulunmaktadır . İstediğiniz konsepte uydurabileceğiniz bungalov evleri , ormana, çöle, yaylaya, kutuplara , köye vb. her yere uyum sağlanabilecek evlerdir. Üstelik, günümüzde birçok farklı konsepte bungalov evleri bulunmaktadır.

Kimileri pansiyon ve otel olarak değerlendirirken kimileri dağlık ev olarak bungalov evleri tercih edebilmektedir. Üstelik %100 doğal malzemelerden oluşan bungalov evlerinin imar izni almamış beton dikilemeyen yerlere kurulabilmesi çok daha kolay bir ihtimal. Bu sebeple, bungalov evleri ile dar arazilerde bile kendinize ait alan oluşturabilmeniz oldukça kolay!!

Aynı zamanda , bungalov evleri satın alırken veya yaptırırken dikkat etmeniz gereken özellikler, bungalov evin tavanı ve tabanın sızdırmaz malzemeden yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bungalov evlerin fiyatlarından bahsedecek olursak ; bu evlerin konsepte ve büyüklüğe göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Fakat ortalama olarak bungalov evlerin fiyatlarından bahsedecek olursak, 50.000.000 TL ile 500.000.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bungalov evlerinin m2, ahşap kalitesi, ahşap türü, kapı ve pencere malzemeleri vb. her özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Yeniden inşa edilmesi veya hazır olarak satın alınması ile de fiyatlarında değişiklik gösterilmektedir.

Sizde bungalov evler yaptıracaksanız, bungalov evlerin yapımı ve satın alımı konusunda tecrübeli ve profesyonel firmalar ile anlaşmalısınız. Aynı zamanda, bungalov evler yapımızda müşterilerimize en kaliteli doğal malzemeleri kullanarak minimum fiyatlar sunmaktayız.. Stoneplus olarak, dilediğiniz bungalov evleri  20 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak hayallerinizi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. %100 profesyonellikle geniş ekip arkadaşlarımız ile geniş ahşap ve taş ev standartlarımızı müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz. Sizde Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.