Bungalov Evler

Bungalov evler, genellikle tek katlı inşa edilen ahşap evlerdir. Geçmişte, dinlenme evleri olarak inşa edilmiş bungalov evleri günümüzde tatil evleri olarak da tercih edilebilmektedir. Bungalov evlerinin özelliklerinden bahsedecek olursak ; bungalov evleri tamamen doğal malzemelerden yapılmıştır. İlk olarak, Hindistan’da inşa edilen bu evler dünyanın her bir yanında var olan ev yapılarıdır. Son zamanlarda, ülkemizde kışlık ve dağlık evler olarak da oldukça sık tercih edilen bungalov evleri, genelde alçak ve üçgen şekildedir. Aynı zamanda , bungalov evlerinin insan sağlığını büyük avantajları bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, bungalov evlerinin yapı malzemesi tamamen doğal olması sebebi ile romatizma, astım ve migren gibi birçok hastalıklara iyi geldikleri tespit edilmiştir.

Bungalov evlerinin bir diğer özelliği ise, uzun ömürlü olmalarıdır. Bungalov evlerinin malzemelerinden bahsedecek olursak; tuğla, odun, ahşap sedir taşı, alçı ve kaplanmış taşlar. %100 doğal malzemesi ile üretilen bungalov evleri nesilden nesile kalabilecek evlerdendir.

Bunun yanı sıra, bungalov evleri taşınabilir türde evlerdendir. Oldukça kolay tasarlanması sebebi ile de maliyeti oldukça düşüktür. Tatile nereye giderseniz gidin , olduğunuz bölgeye inşa edebileceğiniz bungalov evleri, ülkemizde pansiyon ve otel görevlerini yapan seçenekler de bulunmaktadır.

Bungalov evlerinin günümüzde bin bir çeşit seçenekleri bulunmaktadır. Kimisi modern bungalov evleri olarak tasarlanmışken kimileri ise daha geleneksel tarzda inşa edilmiş yapılardır. Bu tamamen bungalov evini yaptıran kişinin zevkine göre değişiklik göstermektedir. Eğer sizde, şehir hayatının kalabalığından gürültüsünden, stresinden sıkıldıysanız ve daha sakin, huzurlu bir yaşam istiyorsanız bungalov evleri tam olarak size göre!

Stoneplus olarak, hayalinizdeki evi bungalov evi olarak tasarlayabilir doğa ile huzurlu bir yaşam veya tatil fırsatı sizlere sunabiliriz. Tecrübeli bir firma olmamızın yanı sıra ahşap, taş , bungalov ev seçeneklerinizin tamamında kalitemizden ve farklılığımızdan ödün vermemekteyiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz minimum fiyat aralığı sayesinde müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vermekteyiz.  Sizde Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz