Küçük Taş Evler

Taş evler son günlerde oldukça sık tercih edilen, bünyesinde birçok avantajı da bulundurması sebebi ile estetik duran evlerden bir tanesidir. Özellikle, ülkemizde İç Anadolu bölgesinde oldukça sık rastlanılan evlerden bir tanesidir. Geçmişte sadece geleneksel taş evler bulunurken günümüzde ise geleneksel ve modern karışımı tasarımlarda bulunmaktadır. Ayrıca, küçük taş evler de minimalist yaşamayı seven kişiler için en uygun tasarımlardan bir tanesidir. Küçük taş evlerin hem geleneksel hem de modern yapılarının farklı tasarımları da bulunmaktadır. Küçük taş evler, doğayla uyumlu olan doğal afetlere karşı her zaman daha korunaklı olan ekstra yalıtıma sahip olan evlerdir. Aynı zamanda yalıtımlı olması sebebi ile tasarruf etmenizi sağlayacak yapılardır.

Aynı zamanda, küçük taş evlerin yapı taşları farklılık göstermektedir. Örnek verecek olursak, kırma taş veya kesme taş olmak üzere. Kesme taşlar daha geleneksel küçük taş evlerde kullanılırken kırma taşlar ise daha büyük ve modern evlerde kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra, küçük taş evler oldukça fonksiyonel yapılar olup,  birçok alanlarda da tercih edilmektedir. Örnek verecek olursak ; çiftliklerde, köylerde , şehir merkezlerinde vb. yerlerde tercih edilebilmektedir. Ayrıca, aile bireylerinin sayısının daha az olduğu ailelerin de küçük taş evleri tercih etmesi çok daha kullanışlı olacaktır. Böylelikle , sıcak iklimlerde ortamın daha serin olmasını sağlarken soğuk iklimlerde ise ortamın çok daha sıcak olmasını sağlayacaktır. Dış görünüşünde oldukça estetik bir yapı olması sebebi ile tercih edilebilecek kullanışlı evler dendir.

Sizde küçük taş evler yaptıracaksanız, tecrübeli ve kaliteli bir firma ile anlaşmanızda fayda vardır. Stoneplus olarak, dilediğiniz küçük taş evleri 20 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak hayallerinizi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. %100 profesyonellikle geniş ekip arkadaşlarımız ile geniş ahşap ve taş ev standartlarımızı müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz. Aynı zamanda, küçük taş evler yapımızda müşterilerimize minimum fiyatlar sunmaktayız.. Sizde Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.