Üçgen evler , hem yazlık hem de kışlık evler olarak minimalist ve doğayı seven kişiler tarafından sevilen ve fonksiyonel evlerden bir tanesidir. Genelde ormanlık ve dağlık alanlarda tercih edilen üçgen evler (bungalov evler)  birçok farklı tasarıma sahiptir. Genelde üçgen evler tek katlı olsa da günümüzde daha modern ve çok katlı seçenekleri de bulunmaktadır. Genel de ahşap malzemesinden yapılan üçgen evlerin kışlık iklimlerde taş malzemesinden de yapıldığı bilinmektedir.

Aynı zamanda, üçgen evlerin iç dekorasyonu da çok önemlidir. Kişilerin tercihlerine göre değişmekle birlikte ,  spor, geleneksel, %100 ahşap ve tahta vb. malzemeler ve konseptlere göre dizayn edilebilmektedir. Üçgen evler, küçük ve minimalist evler olmasıyla birlikte fiyatları da oldukça uygundur. Bu sebeple , her bütçeye uygun bir şekilde edinilebilecek ev çeşididir. Aynı zamanda, üçgen evler %100 doğal malzemelerden yapılmaktadır. Bu sebeple, kişilerin ruh hali ve mental sağlığı sebebi ile kalabalıktan ve stresten kaçmamızı sağlayacak ev türlerinden bir tanesidir.

Piyasada birçok bungalov ev olmasının yanı sıra bu üçgen evler, hazır olarak satın alınabilmesinin yanı sıra inşa da edilebilmektedir. Çok kolay bir şekilde inşa edilen üçgen evler, kişilerin uzak bölgelerde konaklamasını ve huzurlu bir ortamda konaklayabilmelerini sağlayabilmektedir.

Sizde şehirden ve kalabalıktan kaçmak istiyor ve bungalov ev  (üçgen ev) sahibi olarak kendinize ait huzurlu bir ortam yaratmak istiyorsanız , %100 kaliteli ve profesyonel bir bungalov ev firması ile anlaşması ile iş birliği yapmanızda faya vardır. 20 yıllık deneyimi ile müşteri memnuniyetini en iyi şekilde kazanmış Stoneplus firması sizin için en ideal üçgen ev firması olabilir.

Stoneplus firması olarak, %100 profesyonellikle geniş ekip arkadaşlarımız ile geniş ahşap ve taş ev standartlarımızı müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz. Aynı zamanda, küçük taş evler yapımızda müşterilerimize minimum fiyatlar sunmaktayız. Sizde kampanyalarımız ve kaliteli hizmetlerimizde yararlanmak için, Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİLİ GÖNDERİLER