Türkiye’nin Ahşap Zevkini Değiştirdik. 

20 Yıllık Tecrübe

1. 20 YILLIK TECRÜBE

Firmamız ahşap konut pazarında 20 yılı aşkın bir süredir çalışıyor. İtibarımıza, ustalarımıza ve müşterilerimize değer veriyoruz.

2. HAYALLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ !

Bu süre zarfında ahşap evlerin üretim ve inşaatının tüm karmaşıklığını inceledik ve gelecekteki evinizin kalitesini garanti altına aldık.

3. ŞANTİYE GÜCÜ VE DENEYİM

Türkiye genelinde referanslarımızın getirdiği güven ve çoklu şantiye gücümüzle Türkiye’nin ahşap standardını değiştirdik.

4. MİNİMUM FİYAT GARANTİSİ

Çoklu şantiye gücümüz ve üretim kapasitemizle minimum fiyat garantisi sunuyoruz.  5 kış boyunca yapı ve işçilik garantisi Stoneplus’da..

Stoneplus Türkiye olarak, hayallerinizdeki evlerde yaşayabilmeniz için her türlü tasarımımızı değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda sunmaktayız. Üstelik, her türlü ev tasarımımızda titiz bir şekilde çalışmaktayız. Aynı zamanda, bünyemizde çalışan iş arkadaşlarımız tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Stoneplus Türkiye olarak, hayallerinizdeki evi herhangi bir iş olarak görmüyoruz en iyi tasarım ve en kaliteli projeyi gerçekleştirmek için öncesinde detaylı çalışmalar yapmaktayız.

Stoneplus Türkiye, 20 senedir ahşap ve taş evler tasarlayarak evlerinizin bakımlarını tamamlamaktadırlar. 20 yıldır, müşterilerimiz ile kurduğumuz sağlam iletişim ve güven sayesinde %100 memnuniyetlerini kazanmış bulunuyoruz. Piyasada güvenilir ahşap ve taş ev tasarımlarını yapacak en iyi firmayı arıyorsanız, Stoneplus Türkiye sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Stoneplus Türkiye, hayallerinizdeki evleri tamamlamadan önce plan ve projelerinizi gerçekleştirmeden önce ahşap ve taş evlerin en iyi nasıl üretildiği ve inşaatta en güvenilir sağlam basamakların nasıl gerçekleştireceğini araştırarak hareket ediyoruz. Bu doğrultuda, alanında en iyi mimarlar ve ekipler ile çalışmaktayız.

Stoneplus Türkiye olarak, şantiye gücümüzden ve kullandığımız malzemelerden bahsedecek olursak, bünyemizde binlerce çalışanlarımız bulunmaktadır. Aynı zamanda şantiye alanlarında her türlü güvenlik önlemi almadan kesinlikle hiçbir çalışanımızı riske atmayız.

Aynı zamanda, Stoneplus Türkiye olarak 20 senedir gerçekleştirdiğimiz bütün projelere sitemiz üzerinden göz gezdirebilirsiniz. Eğer kafanızda kesin bir proje yoksa portföyümüzü inceleyerek beğendiğiniz tasarımları sizin kişisel isteklerinize göre değiştirebilmekteyiz.

Stoneplus Türkiye olarak, hayalinizdeki ahşap veya taş evleri amacınıza uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Örnek verecek olursak, doğa ile huzurlu bir yaşam geçirmek istiyorsanız müşterimizin hayaline uygun bir şekilde tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda, tatil amaçlı kış veya yaz evleri tercih etmek istiyorsanız da yine bu doğrultuda hayallerinize ve amacınıza uygun evler üretmekteyiz. Tecrübeli bir firma olmamızın yanı sıra ahşap, taş , bungalov ev seçeneklerinizin tamamında kalitemizden ve farklılığımızdan ödün vermemekteyiz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz minimum fiyat aralığı sayesinde müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vermekteyiz.  Sizde Stoneplus sitemize girerek, ahşap ev çeşitliliğimize ve taş evler konusunda tecrübemize göz atarak Whatsapp veya mail adresimizden bizimle iletişime geçerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

35c68a99-bc96-4577-af8b-aa73365d92f4