Geleneksel ahlaki öğretinin, kadim kültür ve değerlerin, bilginin, tecrübenin, teknik birikimin,genetik yetinin ve dahasının sağlıklı aktarımı üzerine inşa ediyoruz şimdiki zamanımızı. Aslında ‘di’li ya da ‘miş’li geçmiş zamanların damıtılmış hali şimdiki zaman. Bugünün her türlü kazanımının yarının envanterine kaydedilmesiyle de kişisel ve total “varlığı” inşa ediyoruz. Kişisel varlığın anlam çeperi çok geniş, sanat ve zanaat bu çeperin içinde yer alan yetilerden. Sanatın içinde mana üstü bir dokunuş olmasına rağmen varlığını ve sürdürülebilirliğini, disiplinli tekrarlara, yeniyi ve var olmayanı arama azmine, aracısız aktarıma borçlu. Aracılı aktarım eğitim-öğretimle, aracısız aktarım ise baba-oğul, usta-çırak ilişkisiyle ilintili. Bu uzun girişin sebebi şüphesiz; sanatsal aktarımla var olan öz bilginin sürekliğinin ilişkisini kurmak. Babadan oğula geçen sadece bir sanatı icra etme isteği değil, aynı zamanda o sanatın sahip olduğu envanteri bir sonraki nesli sürekli var ederek yarına aktarma fiilidir.Üstelik bu fiil aslında söz konusu sanat olduğunda tüm insanlık adına icra edilen meşakkatli bir amme hizmetine dönüşür. Oğulun, yani yeni yüklenicinin talip olduğu şey basit bir hayatı idame vesilesi değil, sanatın yarına doğru-arı aktarılması için hem bekçilik hem de var olanın üstüne koyma sorumluluğudur. Haliyle, tezyini sanatlar gibi kadim kültürle ilişkisi olan sanatların sahip olduğu envanter tüm insanlığa aittir. Doğaya ait olma özlemi ve bilinci çerçevesinde, işinin ehli uzmanlarımızla tüm detayları kusursuzca tamamlıyor, bünyemizdeki ekibimiz ve mimarlarımız ile işini en iyi yapan profesyonel kadromuz sizler için tüm detayları kusursuzca düşünür ve çevremize ve doğaya her bir proje de daha fazla katkı sağlar. Stoneplus başarısının kaynağı, işini uzman ellere teslim ederek, tüm paydaların eşitlendiği ve profesyonel projelerin çıktığı kusursuz bir aile burası.. Hadi durma hayallerinin ehil ellerde şekillenmesine sende tanık ol.

stoneplus15
12

Stoneplus markası 5 Yıllık Bir Maziye sahip. Türkiye Genelinde birçok referansımız ve 30 yıllık ahşap ustalarından, teknik ekibimize kadar tüm bilgi ve tecrübemizle kusursuzca iş güvencesi ve proje tesliminde garanti sunabileceğimiz ehil ekip. Stoneplus ailesinde Türkiye genelinde kusursuz yapıların ve görsel estetiğin minvali olunan tüm projelerin sahiplerini bünyemizde barındırıyoruz. Kimseye rakip değiliz. Bu ülkede işinin ehli veya kusursuz hizmet ustalarının tümüne Stoneplus Koordinatörleri sorunsuzca ulaşabilmek de.

Haftanın yedi günü çalışıyoruz. Hafta içi, ofisimiz 10’dan 19’a kadar açıktır. Hafta sonları, yöneticimizle iletişim kurarak, sizin için uygun bir zamanda görüşme gerçekleştirebilirsiniz.Gerekirse, hafta sonları mesai saatlerinden sonra bir toplantı düzenlenebilir. Ayrıca, uzmanlarımız belirlediğiniz lokasyonda veya sizin için uygun bir yerde bir toplantı düzenleyebilir.

Stoneplus, her yıl çeşitli büyüklüklerde 30 ila 50 projeden oluşan dinamik olarak gelişen bir şirketler grubudur. Müşterinin bizimle işbirliği yapmasının temel avantajları: 1)1. sınıf ürün kullanımı, teknik birikimimiz, saha destek departmanlarımızla sorunsuz bir proje teslimi ve garantili seçeneklerden ziyade herhangi bir sorun karşısında sözleşme ve şartnamelerimizle sizlere kaba usta yerine profesyonel bir kurumsal vizyon sunuyoruz. Ofisimizde mimari çalışmalarımızla evinizin duvarlarına kadar 3D mimari teknolojisi ile evinizi daha önce yaptırmadan tasarımınızı yakından inceleyebilirsiniz. 2) Kendi üretimimiz, aracı olmamasından dolayı inşaat maliyetini düşürürken, evlerimizi gerekli tüm ahşap ürünlerle tamamlamamıza izin veriyoruz. Diğer firmalar gibi anlaşmalı değiliz. Tamamen özgür, kendi el emeğimiz ile işlemlerimizi yürütüyoruz. 3) Evlerin yapımında sadece kuru veya yapıştırılmış ahşap (emprenye uygulanmış – karkas) yapı kullanıyoruz. Bu, ahşap yapıların geometrisinin stabilitesini sağlar ve ayrıca mantar ve küf hasarına karşı korur. 4) 1991 yılından beri ahşap konut inşaat pazarında çalışıyoruz ve müşterilerimize ve ortaklarımıza olan itibarımıza ve ilişkilerimize değer veriyoruz. Bu nedenle, her ev için 10 yıla kadar garanti veriyoruz. Müşterilerimiz, hem tasarımda hem de doğrudan inşaatta her zaman maksimum dikkat, bireysel bir yaklaşım alırlar. Her ne kadar kurumsal gözüksek de ekibimizin her bir personeli aslında ailenizden biri.

Özel teklifler, sezonluk teklifler ve müşteri ile ayrı ayrı tartışılan indirimler bölümünde Stoneplus promosyonlarına aşina olabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veriyoruz. İlk aşama da profesyonellerimizin kalacağı alanları saha direktörlerimiz koordine eder. Yeme içme vb. detayların tümü Stoneplus koordinatörleri tarafından planlanır. Bu aşamada sizden bu detaylar için herhangi bir ücret talep edilmez. Şantiye esnasında elektrik, su vb. tüm işlemler de Stoneplus planlaması dahilinde.

Kurumsal kimliğimizi her ne kadar yeni tamamlasak da, tüm yaptığımız çalışmaları profesyonel bir şekilde web sayfamızda yayınlamaya çalışıyoruz. Daha önce yapılan projelerimiz teknik eksikliklerden dolayı fotoğraflanamasa da her ay ortalama 1 şantiyemiz devam etmek de.Teslim ettiğimiz projelerimizde yeni müşterilerimizi gezdirmeyi uygun bulmuyoruz. El değiştirme, hoş karşılanmama vb. durumlarla karşılaşıyoruz. Dolayısıyla mevcut devam eden veya yeni teslim edilmek üzere olan projelerimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, çalışma şeklimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Kirişin profili, Stoneplus  garantisine tarafından mukavemet özellikleri, tekrarlanan sıkıştırma nedeniyle ısı yalıtımına karşı ideal koruma, prezentabl bir görünüm ve girişimsel yalıtım kullanma ihtiyacının olmaması nedeniyle 1. sınıf emprenye uygulanmış fin çamı kullanıyoruz.Stoneplus kullandığı malzemelerde  iş gücünün yüksek niteliklerini ve tesisin çıktı ürünlerinin kalitesini gerektirir ve bu da müşteriye en yüksek kalitede nihai ürünü garanti eder!

Taş evin estetiğini sevenler için, birinci katın arbolit bloktan, İç duvarına da yalıtım ve  ahşap kaplama yaparak maksimum ısınma sistemi sağlanıyor.  Böyle bir ev seçerek, kısa sürede çevre dostu ve sıcak bir konut elde edersiniz ve aynı zamanda bir taş evin ana avantajlarını kaybetmezsiniz.