EV OLUŞTURMA: ALANIN HESAPLANMASI

Özel bir evin optimal alanını belirleyen herhangi bir düzenlenmiş norm yoktur. SNiP ayrıca herhangi bir endikasyon içermez. Yüzlerce nesne inşa ettik ve çoğu zaman ahşap bir kulübe alma arzusunun “işte burası geri döndüğümüz” planının uygulanmasına dönüştüğünü görüyoruz. 

Taşra Hayatı Felsefesi: Ahşap Bir Evde Teraslar

Kendi evinizde yaşama konusunda çekici olan nedir? Çevrenizdeki alanı istediğiniz gibi, mekan, sessizlik ve tabi ki doğaya yakınlık ile planlama yeteneği. Hiçbir şey sizi her zaman çimlerin yeşilliklerinin tadını çıkarmaya, gün batımının tadını çıkarmaya ya da sadece güneşin tadını çıkarmayacaktır.

TAVAN ARASI EV

Tavan arası çatı evleri müşterilerimizin% 80’i tarafından seçilir ve onları böyle bir mimari çözüme çeken nedir? – Bu ikinci kattan daha karlı. İnşaat malzemeleri daha az gereklidir ve kiriş sistemi ve çatı her halükarda dikilebilir. – Tavan arası, genel ve özel bölgeleri yetkin bir şekilde ayırmaya yardımcı olur.

PROJE MALİYETİ

Projenin fiyatındaki artış – yapıştırılmış kirişlerin bir evinin hayalini gerçekleştirmeyi önleyen ana korku? Karaya oturmamak için bilmeniz gerekenler şunlardır: – Yapıştırılmış kirişlerden tipik bir ev projesinin maliyeti artacaktır, çünkü kaçınılmaz olarak sitenin özellikleri ve rahatlama dikkate alınarak değiştirilmesi gerekecektir

PROJE TASARIMI

Bir ahşap ev projesinin kalitesi birçok faktöre bağlıdır. Ön tasarım hazır olduğunda, kat planları, evin genel görünümü üzerinde anlaşmaya varılır, çeşitli nüanslar üzerinde anlaşılır, tüm bunlar çalışma çizimlerinde somutlaştırılmalıdır. Özel bir program kullanılarak bir ahşap evin modeli oluşturulur.