Zaman geçtikçe, eski inşaat teknolojilerinin yerini yenileri alıyor. Daha ergonomik, dayanıklı ve daha ucuz malzemeler geliştirilmektedir. Ancak, gerçekten sıcak, güzel ve rahat bir ev inşa etme hedefi ile insanlar hala ahşabı tercih ediyor. Ahşap evler sadece geleneksel Rus mimarisi değil, aynı zamanda modern Fin teknolojisi. Tüm bilgileri bir araya getiren şirket “Woodlife” yapıştırılmış kirişlerden birçok açıdan en iyi inşaatı üstlendi .

Herhangi bir evin inşaatının ilk ve ana aşaması, aslında binanın inşa edileceği bir projenin oluşturulmasıdır. Nihai sonuç, projenin ne kadar doğru ve profesyonel olarak yapıldığına bağlıdır. Sadece evin nasıl inşa edileceğini ve görüneceğini çizmenin yeterli olmadığını belirtmek gerekir, ayrıca GOST’lerde ve SNIP’lerde açıklanan gereksinimleri de dikkate almanız gerekir. Woodlife şirketinin uzmanları benzer görevlerle kolayca başa çıkabilir.

Teknik projenin önemine rağmen, tasarım projesine yansıtılabilecek tamamen estetik anları unutmamalıyız.
Bazen bir evin hangi büyüklük, şekil ve renkte olması gerektiğine karar vermek zor olduğu kimsenin sırrı değildir. İnternetteki çok sayıda resme bakarak, sadece sizin için ne oluşturmak istediğinizi uzaktan hayal edebilirsiniz.

Bir verandaya, balkona, terasa, kepenkleri, kapıları, pencere çerçevelerini hangi renkte kullanmanız gerektiğini, hangi dekoratif unsurların kullanılacağını anlamak için Woodlife uzmanları yardımcı olacaktır. Size en iyi tasarım seçeneğini göstereceğiz, peyzaj ve komşu binaların özelliklerini dikkate alacağız, tüm isteklerinizi ve gereksinimlerinizi dikkate alacağız ve sonuç olarak ideal bir tasarım projesi oluşturacağız.

Gelecekteki evin ortaya çıkması ile ilgili isteklerinizi farklı şekillerde ifade edebilirsiniz;

  • kelimeler;
  • özellikle sevdiğiniz binaların fotoğraflarını göndererek;
  • hazır bir proje seçin ve tasarımcı ile birlikte orada kendi ayarlarınızı yapın.

Bitmiş tasarım projesi, gelecekteki evin cephelerinin görüntülerine ek olarak, kullanılması önerilen malzemeler ve teknolojiler hakkında bilgi içeren büyük bir belge paketidir. Ayrıca renk şemasını, tasarım çözümlerini, boyutları ve çok daha fazlasını gösterir.

Ahşap evlerin projelerine dayanan binaların geniş bir avantaj yelpazesine sahip olduğunu belirtmek gerekir. Çevre dostu ve konforludur. Kışın sıcak, yazın serin tutulurlar. Ahşap bir evde her zaman nemle dengelenmiş özel bir mikro iklim vardır. Ahşap “nefes alabilen” tek malzemedir. Bir konut binası veya yapıştırılmış kirişlerden başka bir yapı için bir tasarım projesine ihtiyacınız varsa, Woodlife’a hoş geldiniz.